Malmö Stad Logotyp

Uppdaterad: 05 augusti 2020

Kontaktuppgifter

Hitta till Malmö Lärlingscenter

Besöksadress
Agneslundsvägen 22

Postadress
Malmö Lärlingscenter
Norra Sorgenfri gymnasium
205 80 Malmö

Reception
040-34 66 10
larlingscenter@malmo.se

ANMÄLAN FRÅNVARO
Tel: 040-684 94 42

Sjukanmälan är obligatorisk.

INLOGGNING VÅRDNADSHAVARE

Logga in på Dexterlänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Skolledning & administration

KANSLI & ADMINISTRATION
Annette Hansson
0733-03 44 64
annette.hansson@malmo.se

REKTOR
Agneta Nilsson
0703-018037
agneta.nilsson@malmo.se

BITRÄDANDE REKTOR
Ansvarig för lärlingsutbildningar
Anna Andersson

0734-04 31 62
anna-lena.x.andersson@
malmo.se

Studie- och yrkesvägledning

Susanne Thörnblad
0729-66 58 67
susanne.thornblad@malmo.se

Koordinator

KOORDINATOR
Mikael Svensson
0729-83 61 58
mikael.svensson@malmo.se

Elevhälsa

KURATOR
Birgitta Jönsson
0721-81 17 04
birgitta.h.jonsson@malmo.se

SKOLSKÖTERSKA
Boel Ahlandsberg
0729-733165
boel.ahlandsberg@malmo.se

SKOLLÄKARE
Anna Carin Månsson Kepp

SPECIALPEDAGOG
Sofi Hagbyhn, Föräldraledig
0733-029401
sofi.hagbyhn@malmo.se

PSYKOLOG
Sara Jiffer
0708-303729
sara.Jiffer@malmo.se

Skriv till oss




Vi behöver dina personuppgifter (namn och e-post) för att kunna svara på din fråga. Läs hur Malmö stad handskas med personuppgifter, vilka bestämmelser som gäller och vilka rättigheter du har som medborgare på malmo.se/personuppgifter. * (obligatorisk)
Vi behöver dina personuppgifter (namn och e-post) för att kunna svara på din fråga. Läs hur Malmö stad handskas med personuppgifter, vilka bestämmelser som gäller och vilka rättigheter du har som medborgare på malmo.se/personuppgifter.

På malmo.se använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor.

Vad är kakor?